Přeskočit na hlavní obsah

O blogu & Kontakt...

Proč právě blog v dnešní době sociálních sítí - Facebooku, Google+, Twitteru, kdy se tvrdí už pár let, že blogy právě tento rok zahynou?  Protože blog mám plně pod kontrolou, Facebook má tragickou práci s fotkami a vůbec mi nevyhovuje. Nastavení co se s kým sdílí a uživatelské prostředí se navíc na FB mění co pár měsíců. Na Google+ není nikdo z mých přátel, stejně tak na Twitteru, navíc účet na Twitteru (zatím?) nemám. A neodvedu si představit psát na sociální sítě cokoliv delšího, než pět vět. Chci jednoduchou formu zápisníku, což Blogger perfektně splňuje.
   Nejde mi o čtenost, blog bude jednoduchá forma zápisků z mojí cykloušské kariéry, nic víc. Když napíšu v průměru jeden článek za měsíc, tak to bude hodně.
    A kde se vzal název blogu, mohl by se zvídavý čtenář zajímat. Na jednom českém foru o kolech někdo nazval horské kolo polemrdem. Není to obecně vžitý terminus technikus, ale upřímně jsem se tomu zasmál a tak, když jsem hledal název pro svůj blog.... voila, polemrdista byl na světě. Měkké i dělá z polemrdisty cizí slovo, a tedy nikoli sprosté.

Polemrdistův deník, Leden/2013
bloggeradmin@polemrdista.com